تبلیغات
ابر تجارت کهکشان ابر تجارت کهکشان - فالو(پیگیری)
 
ابر تجارت کهکشان
آینده در دستان ماست
درباره وبلاگ


فعال ترین و قوی ترین تیم بازاریابی شبکه ای در ایران

مدیر وبلاگ : نوید تجدد
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما قوی ترین نتورک قانونی در ایران چه شرکتی است؟
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بازاریابی شبکه ایی

اهمیت follow 

Follow Up

“ بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران می گویند نمیتوانی…”

 تعریفFollow

    شناخت همه مسائل و نگرانیهایی که باعث می شود دوست شما برای وارد شدن به کاری که خیلی ها را میلیونر کرده، تصمیم درست بگیرد.

 اهمیت Follow

    این بخش90 % کار شما در مرحله ورودی گرفتن است و اهمیت بسیار زیاد این قسمت به این دلیل است که نتیجه کار در این مرحله مشخص می شود . ” وارد شدن یا وارد نشدن “. مطمئن باشید هیچ کس بدون فالو وارد این سیستم نخواهد شد.فالو وقتی دراین سیستم معنا پیدا میکند که دوست شما جواب

برای خواندن به ادامه مطلب بروو

اهمیت follow 

Follow Up

“ بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران می گویند نمیتوانی…”

 تعریفFollow

    شناخت همه مسائل و نگرانیهایی که باعث می شود دوست شما برای وارد شدن به کاری که خیلی ها را میلیونر کرده، تصمیم درست بگیرد.

 اهمیت Follow

    این بخش90 % کار شما در مرحله ورودی گرفتن است و اهمیت بسیار زیاد این قسمت به این دلیل است که نتیجه کار در این مرحله مشخص می شود . ” وارد شدن یا وارد نشدن “. مطمئن باشید هیچ کس بدون فالو وارد این سیستم نخواهد شد.فالو وقتی دراین سیستم معنا پیدا میکند که دوست شما جواب

 “ منفی” بدهد و تازه هنر شما درفالو مشخص میکند که می توانید او را وارد کنید یا نه!

 شما در هر سطح کاری که باشید ،چه در مرحله ورودی گرفتن ،چه به عنوان بالاسری و در نهایت به عنوان لیدر، برای موفقیت خود و مجموعه باید یک فالوکننده قوی و باتجربه باشید.

نگرش درFollow

   مطلب بسیار مهمی که در این بخش وجود دارداین است که چرا میخواهید دوستتان را وارد کار کنید؟

 نگرش شما از وارد کردن دوستتان چیست؟ آیا نگرش شما این است که تنها دو دایرکت بگیرید؟یا اینکه تعادلی بزنید و پورسانت بگیرید؟ مطمئن باشید با این دیدگاه شکست می خورید!

   نگرش شما درفالو باید این باشد که می خواهید دو نفر از بهترین و عزیزترین دوستانتان را وارد بهترین و پر درآمدترین کار دنیا بکنیدو می خواهید زندگیشان را هم از نظر مالی و هم از نظرمعنوی متحول کنید.

 با این نگرش صحیح، مرحله پیگیری بسیار راحت و لذت بخش خواهد بود.مطمئن باشید نگرش شما در این مرحله از طرز صحبت کردن شما،رفتار شما و حتی نگاه شما منتقل خواهد شد.

 زمانFollow

از هنگام گفتن سه جمله شروع و تا وقتی ادامه پیدا می کند که خرید انجام شود و بعد از آن به نحوی دیگر ادامه میابد.

 سه جمله باید خیلی ساده و صمیمی و در عین حال با تمام اعتقاد و جدیت بیان گردد و به همان یک بار گفتن اکتفا نشود و در ادامه کار دلایل شما باید یادآوری و تشریح شود و نکته بسیار مهمی که خیلی از دوستان رعایت نمی کنند این است که به هیچ عنوان حق ندارید پیش داوری کنیدکه دوست شما ورودی است! خیلی واضح است که دوست شما وقتی وارد شده است که برگه خرید را به دست او داده اید و به او تبریک گفته اید. مؤثرترین زمان فالو نزدیک ترین زمان بعد از پرزنت استو تا حداکثر 24 ساعت بعد ، شما باید اولین جلسه فالو را انجام داده باشید. وظیفه بسیار شما بعد ازجلسه پرزنت آن است که بسته به فهم دوست شما از مطالب عنوان شده در پرزنت حداقل به مدت 15 دقیقه بعد از پرزنت باید خش های مختلف سایت را به دوستتان نشان دهید تا اطلاعات داده شده در پرزنت را لمس کند که به این کار” فالو بعد از پرزنت ” گفته می شود که اهمیت بسیار زیادی دارد.

 Death time

  شما باید در فالو یک برنامه ریزی زمانی داشته باشید و حد اکثر زمان برای پیگیری از دوستتان را با بالاسری تعیین کنید و به هیچ عنوان نباید این حداکثر زمان را به دوستتان بگویید.

 مکانFollow

   متاسفانه اکثر دوستان به این نکته توجهی ندارند که اهمیت مکانی که فالو باید در آن انجام شود کمتر از مکان معرفی کار نیست.مکان فالو باید جایی باشد که شما و دوستتان در آنجا تمرکز داشته باشید، دوست شما بدون هیچ مزاحمتی به حرفهای شما گوش کند، مثلا محل کار دوست شما مکان بسیار نامناسبی برای فالو است. زیرا علاوه بر اینکه شما به وی تسلط ندارید، به بهانه کار به حرف های شما بی توجهی می کند. یکی از بهترین مکانها برای فالو دفاتر کاری کوئست است زیرا خیلی از افراد بالاسری شما در آنجا حضور دارند و در صورت لزوم به شما کمک می کنند. شما به دوستتان تسلط دارید و خیلی از ابزارهای پیگیری مثل کامپیوتر و … در دسترس شماست.

 *  مهمترین عمل در فالو این است که تأثیر گذار باشید نه تأثیر پذیر!  *

فالو ( بخش دوم )

 Follow نوع

 فقط و فقط حضوری و به همراه بالاسری و تیم فالو انجام می شود. به هر نحوی که امکان دارد شما باید دوستتان را در زمان و مکان مناسب پیدا کنید. فالو باید حتما حضوری انجام شود تا دوست شما جدیت ، ایمان، اعتقاد و برق چشمان شما را ببیند. به هیچ عنوان هیچ کس حق انجام فالو تلفنی را ندارد!

 * هر وقت خواستید کسی را وارد نکنید او را تلفنی فالو کنید *

 *** کارهایی که قبل از جلسه فالو باید انجام دهیم :

- مطاله جزوه ، قسمت فالو 

 - دیدن سنگ بنای ششم از سی دی پاتمن

 - مرور لیست اهداف خود ( جهت بیشتر شدن انگیزه )

- همراه داشتن ابزار فالو ( سی دی های ضرب محصولات، وکیشن ها ، تجارت الکترونیک ، کتابهای پنیر وحکایت دولت فرزانگی ، سی دی دکتر آزمندیان و حلت، قلم و کاغذ و …) *

 - حفظ تمرکز و خونسردی

 - مرور ویژگی های اخلاقی طرف مقابل برای معرف و شناخت آن برای همراهان ( چه نوع شخصیتی دارد و چه رفتاری داشته باشید بهتر است؟ )

 - بالا بردن ایمان و اعتقاد

  بدون هیچ شک و تردیدی باید به فالو بروید و محکم و با ایمان صحبت کنید البته قبل از آن باید ایمان و اعتقاد خود را تقویت کنید.

 آبراهام لینکلن در جمله ای بسیار معروف می گوید: ” اگر نه ساعت برای قطع کردن درخت وقت داشتم ، شش ساعت آن را برای تیز کردن تبر خود صرف می کردم.”

 فراموش نکنید عاملی که در فالو شما را به موفقیت می رساند ایمان و اعتقاد شماست. یکی از راههای افزایش ایمان بالا بردن اطلاعات است. دانش تکیه گاه ایمان است. شما باید به آبجکشن ها مسلط باشید

 و همه چیز را در مورد سیستم بدانید.

  * توصیه : جهت افرادی که می ترسند از کتاب دولت و سی دی دکتر آزمندیان استفاده کنید.چنانچه از تغییر می هراسند از کتاب پنیرو در صورتی که تجربه ورشکستگی دارند ،سی دی حلت و آزمندیان پیشنهاد شود.

 - تعیین استراتژی با بالا سری :

1. فعالانه گوش دهید.

 2. مثل بومرنگ در ذهن طرف مقابل سیر کنید تا مشکل اصلی او را پیدا کنید.

 3. در تمام مراحل حس شکم سیری و سخت کوشی را رعایت کنید ( یکی از راههای ایجاد حس شکم سیری مرور لیست افرادتان است. فراموش نکنید شما قصد دارید یک فرصت طلایی درآمدزایی و میلیونرشدن  را به دوست خود پیشنهاد دهید پس محکم باشید! )

 4. قدرت به تصویر کشیدن انتهای راهی که به او پیشنهاد کرده اید.

 5. در انتهای هر بحث جمع بندی کنید.

 6. در انتهای جلسه حتی اگر نتیجه مطلوب را بدست نیاوردید سر بلند بیرون بیایید چرا که پیروزی هنوز از آن شماست!

 به یاد داشته باشید که هدف از فالو علاوه بر وارد کردن فرد به سیستم ، ایجاد فرهنگ نت ورک است لذا تلاش کنید به همه ی سوالات و نکات منفی وی جواب دهید تا نگرش منفی او بر روی فرد دیگر اثر نگذارد

*** کارهایی که قبل از جلسه فالو نباید انجام دهیم :

 - دروغ نگویید زیرا اساس کار ما صداقت است پس شما نباید وجهه کاری خود را خراب کنید.

 - از کمپانی به طور مستقیم تعریف نکنید زیرا فلش اعتماد به سمت شماست نه کمپانی.

 - به هیچ عنوان نباید خودتان آبجکشنی مطرح کنید!

 - عصبانی نشوید! ( سیلی بزنید با بوسه ) اگر در برابر دوست خود جبهه بگیرید او نیز حرف های منطقی شما را قبول نمی کند.

 - اگر دوست شما موقعیت فوق العاده کاری را درک نکرد به هیچ عنوان حق توهین به او را ندارید.

 فالو (بخش سوم )

  وظایف در جلسه Follow

 - موبایل خود را خاموش کنید.

 * وظایف به عنوان بالا سری :

 - حرافی نکنید و در صورت لزوم صحبت کنید زیرا هر چقدر هم که شما با ایمان و اعتقاد بیشتری صحبت کنید ، آن شخص فکر می کند که شما به فکر خودتان هستید! و در نتیجه تأثیر معکوس دارد.

 تأ ثیر صحبت های فرد دعوت کننده حتی اگر کمتر از شما تسلط داشته باشد خیلی بیشتر است. به این دلیل که فرد به دعوت کننده اعتماد دارد و حتی امیدوار می شود که بالاسری آینده اش به کار تسلط دارد.حضور بالا سری برای دلگرمی و اطمینان دایرکت است و فقط در مواقع لزوم اطلاعات تزریق می کند. یکی دیگر از وظایف بالا سری در این مرحله اداره و تعیین خط مشی جلسه می باشد. کنترل بحث ها وجمع بندی و نتیجه گیری توسط بالا سری انجام می شود.

* وظایف شما به عنوان دعوت کننده:

 مستقیا باید سر اصل مطلب بروید. این نشان دهنده ایمان و اعتقاد شما به کار می باشد.آنقدر صحبت کنید که دوست شما به حرف آید و ایرادات را مطرح کند.برای شروع از جملات کلیدی مانند ” بهش فکر کردی؟ ” یا ” تحقیق کردی ”  استفاده کنید .شما در فالو شش مرحله مهم زیر را باید به دقت انجام دهید .

1-  نگرانی های او را بفهمید و و نگرانی اصلی او را پیدا کنید:

شما باید تک تک نگرانی های دوست خود را بفهمید و آنها را برطرف کنید و نکته بسیار مهم در این مرحله پیدا کردن نگرانی اصلی اوست . دو تکنیک در پاسخ گویی به ایرادات و آبجکشن ها وجود        است.feel ,felt , found دارد که اولی است. Question to question  شما باید با دوست خود از ته دل و واقعی صحبت کنید و دومی با این روش شما سوالات غیر منطقی دوست خود را متهم می کنید .

2- ترسهای مختلف را شناسایی و برطرف کنید .

 از ته دل باید هم حسی کنید. feel, felt , found الف) ترس از دو نفر : با استفاده از روش با تاکید روی آموزشها و ارزشیابی نفرات و امتیاز بندی آنها و با نشان دادن لیست خود و با اعتقاد کامل این را به دوست خود بفهمانید که واقعا خود شما هیچ ترسی از گرفتن دو نفر ندارید و حس حمایت بالاسری ها از خود شما و در نهایت حمایت شما از او باید باعث شود که این ترس برطرف شود.

 ب) ترس از تنهایی : با تمام وجود و اعتقاد کامل باید حمایت خود را از او نشان دهید و با مثال زدن از حمایت بالاسری ها او را دلگرم کنید و به او بفهمانید که با او شریک هستید.

 ج) ترس از تغییر : باید برداشت خود را از کتاب پنیر به او بگویید و با زدن مثا ل های واقعی اززندگی خود یا دوستتان  به او بفهمانید افرادی که از تغییر در زندگی ترس داشتند هیچ وقت موفق نشده اند. در نهایت حتما کتاب پنیر را به او بدهید و حتما تاکید کنید که حتما مطالعه کند.

 3- سود سیستم را برایش ملموس کنید :

 با نشان دادن پورسانت بالاسری ها و مثال زدن از زندگی گذشته و حال آنها سود سیستم را باید کاملا ملموس کنید. شما باید از وضعیت زندگی بالاسری ها و پورسانت های هفتگی آنها و تعادل آنها اطلاع داشته باشید. تغییرات زندگی آنها را مثال بزنید و کاملا زندگی آنها را مرور کنید. با اعتقاد هر چه تمتم تر سود سیستم را باید برای دوست خود ملموس کنید چرا که این بخش بسیار تأثیرگذار است.

 و در نهایت اگر دوست شما قدرت باور این سود و درک سیستم باینری را نداشت با دادن کتاب دولت فرزانگی به او جهت مطالعه می توانید شک او را برطرف کنید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392
نوید تجدد
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 08:04 ب.ظ
Somebody necessarily help to make severely posts I'd state.
That is the first time I frequented your web page and so far?

I surprised with the analysis you made to make this actual put
up extraordinary. Wonderful activity!
پنجشنبه 10 اسفند 1396 09:00 ب.ظ
سلام هر یک، در اینجا هر کسی این را به اشتراک می گذارد
دانش، بنابراین خواندن این وب سایت خوب است، و من هر روز به بازدید از این صفحه وب پرداختم.
جمعه 4 اسفند 1396 06:15 ب.ظ
به راحتی می گویند که مقاله شما شگفت آور است.

شفافیت در پست شما فقط بسیار جذاب است و می توانم فرض کنم شما متخصص در این موضوع هستید.
با اجازه شما اجازه می دهد که فید RSS خود را به اشتراک بگذارید
به روز با پست های آینده نگه دارید. با تشکر از یک میلیون و لطفا کار لذت بخش را ادامه دهید
دوشنبه 6 آذر 1396 06:21 ب.ظ
وبلاگ جالب تم خود را سفارشی ساخته شده است و یا شما آن را از دانلود کنید
جایی؟ یک طرح مانند شما با چند ساده
adjustements واقعا وبلاگ من درخشش است. لطفا
اجازه دهید من بدانم کجا تم را دریافت کردم کودوس
چهارشنبه 10 آبان 1396 07:09 ب.ظ
اطلاعات مفید خوشبختم من سایت شما را به طور تصادفی کشف کردم
تصادف پیش از آن اتفاق افتاده است! من آن را نشانه گذاری کردم
دوشنبه 20 شهریور 1396 03:10 ق.ظ
دوست داشتنی، من گاهی اوقات وبلاگم را خوانده ام و یک مشابه هم دارم
یکی از من و من فقط کنجکاو بود اگر شما پاسخ های اسپم زیادی دریافت کنید؟

اگر پس چگونه آن را کاهش دهید، هر پلاگین یا هر چیز دیگری که می توانید توصیه کنید؟
من خیلی زود دریافتم دیوانه من را رانندگی می کند، بنابراین هر گونه کمک
بسیار سپاسگزارم.
دوشنبه 20 شهریور 1396 02:49 ق.ظ
سلام، پس از خواندن این قطعه قابل توجه نوشتن، من هم خوشحال هستم که دانش خود را با همسران به اشتراک بگذارم.
دوشنبه 20 شهریور 1396 02:20 ق.ظ
من حتی نمی دانم که چطور به اینجا متوقف شدم، اما باور کردم
این پست خوب بود من نمی فهمم که چه کسی ممکن است باشد
مطمئنا شما در حال رفتن به وبلاگ نویس معروف زمانی که شما در حال حاضر نیست.
به سلامتی!
دوشنبه 20 شهریور 1396 01:39 ق.ظ
سلام! سوال سریع که کاملا موضوعی است
آیا می دانید چگونه سایت خود را به صورت دوستانه بسازید؟
وب سایت من در هنگام مرور از آی فون 4 من عجیب است.

من سعی می کنم یک تم یا افزونه پیدا کنم که شاید بتواند این مسئله را حل کند.
اگر پیشنهادی داری در میان بگذار. با تشکر!
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:37 ق.ظ
در کار، کار عالی!
پنجشنبه 12 مرداد 1396 09:50 ب.ظ
Hurrah! After all I got a webpage from where I can actually take useful data regarding my study and
knowledge.
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:33 ب.ظ
It's remarkable to pay a quick visit this website and reading
the views of all colleagues concerning this article, while I am also eager of getting knowledge.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:01 ب.ظ
Hello just wanted to give you a quick heads up. The text in your post seem to be running off
the screen in Internet explorer. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility but I
figured I'd post to let you know. The layout look great though!
Hope you get the problem solved soon. Cheers
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 09:38 ب.ظ
I'm so happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that is at the other blogs.
Appreciate your sharing this greatest doc.
دوشنبه 28 فروردین 1396 08:31 ق.ظ
I visit everyday a few sites and sites to read articles,
however this webpage offers quality based posts.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 05:35 ق.ظ
Why visitors still make use of to read news papers when in this technological
world everything is presented on web?
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:44 ب.ظ
My brother suggested I might like this website.

He was entirely right. This post actually made my day.

You can not imagine just how much time I had spent for this info!
Thanks!
دوشنبه 21 فروردین 1396 06:33 ق.ظ
Keep this going please, great job!
دوشنبه 14 فروردین 1396 10:23 ب.ظ
Hi! This is kind of off topic but I need some
advice from an established blog. Is it tough to set up your own blog?
I'm not very techincal but I can figure things
out pretty quick. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to start.
Do you have any ideas or suggestions? Thanks
پنجشنبه 14 اسفند 1393 05:18 ب.ظ
متنی که الان خوندم خوب بود...
خوبیش واسه کسانیه که فکر مریض ندارند.
کسانی که به نتورک بد نگاه میکنند کسانی هستند که فقر اطلاعاتی دارند
پنجشنبه 14 اسفند 1393 05:12 ب.ظ
اگر میدونستید دنیای نتورک چقدر زیباست هیچوقت راجب آن بد نمی گفتید.اگر تجربه کرده باشین و به درآمد رسیده باشید میدونید که من چی میگم.
پنجشنبه 23 بهمن 1393 12:24 ب.ظ
ایران فقط با ابرتجارت در اینده حرفی برای گفتن داره
سه شنبه 7 بهمن 1393 09:16 ب.ظ
باووووووووووووووووووشه بهش میگم
جمع کنید بابا با این شرکت داغونتون
سه شنبه 7 بهمن 1393 09:16 ب.ظ
باووووووووووووووووووشه بهش میگم
جمع کنید بابا با این شرکت داغونتون
سه شنبه 7 بهمن 1393 09:16 ب.ظ
باووووووووووووووووووشه بهش میگم
جمع کنید بابا با این شرکت داغونتون
یکشنبه 23 شهریور 1393 09:04 ق.ظ
عالی بود تمیزتر از جزوه
یکشنبه 25 خرداد 1393 09:04 ب.ظ
vaqean bravo dare
پنجشنبه 8 خرداد 1393 03:41 ب.ظ
مرسی.استفاده کردیم
شنبه 10 اسفند 1392 02:08 ب.ظ
خیلی ممنونم
دوشنبه 11 آذر 1392 11:49 ق.ظ
kheyli hall dad man mikham kar konam
نوید تجددshoma mitoonind az tarigh in shomare ba man tamas begirind ta rahnamaeeton konam 09138747006
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30