تبلیغات
ابر تجارت کهکشان ابر تجارت کهکشان - چگونه بتوانیم به تمام خواسته هایمان برسیم
 
ابر تجارت کهکشان
آینده در دستان ماست
درباره وبلاگ


فعال ترین و قوی ترین تیم بازاریابی شبکه ای در ایران

مدیر وبلاگ : نوید تجدد
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما قوی ترین نتورک قانونی در ایران چه شرکتی است؟
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بازاریابی شبکه ای
چگونه بتوانیم به تمام خواسته هایمان برسیم
در درون همه انسانها قدرتی عظیم بنام ضمیرناخوداگاه وجود دارد که با ان میتوان بصورت غیر قابل تصور به تمام خواسته هایمان برسیم. این نیرو قدرت تشخیص خوب را از بد ندارد و مانند کودکی می ماند که وسیله جادویی در دست دارد و هر چه را بشنود همان را انجام میدهد و برایش مهم نیست که ویرانی به وجود می اید یا ابادانی.
پس باید در برخورد با این نیروی درونمان  محتاط باشیم و زبان ارتباط با او را بدانیم تا بتوانیم به تمام خواسته هایمان برسیم.
یکی از چیزهایی که باید بدانیم اینست که او تمام صحبتها و احساسات و نگرانی هایمان را به عنوان دستور تلقی می کند و انها را انجام میدهد.پس باید همیشه مواظب گفتار و احساساتمان باشیم و هیچگاه از افعال منفی استفاده نکنیم و همیشه مثبت اندیش باشیم.
در اولین قدم باید از اتفاقات نا خوش ایند دور بمانیم و در مرحله بعد زندگیمان را انگونه که می خواهیم به شاهکار هنری تبدیل کنیم. برای دور ماندن از اتفاقات بد باید توجه کنیم همیشه مثبت اندیش باشیم و نگرانیها را از خود دور کنیم و هیچگاه و هیچگاه و هیچگاه منفی فکر نکنیم
اگر نمی توانید مثبت فکر کنید حداقل منفی فکر نکنیدو یا اصلا فکر نکنید
چون در غیر اینصورت مانند اهن ربایی میشوید که اتفاقات منفی را بسوی خود جلب میکنیدو این چیزی نیست که کسی بخواهد ولی اکثر اوقات بدون اینکه بدانیم چنین میکنیم و نگران اینده بودن و ترسیدن از چیزهایی که معلوم نیست که اتفاق بیفتد جزیی از زندگی روزمره ما شده است و متاسفانه علت اکثر ناملایماتی های زندگی اینگونه افکار منفی و نگران میباشد.
پس در قدم اول باید سعی کنیم  مثبت اندیش باشیم و از افعال مثبتاستفاده کنیم و منتظر انها بمانیم
و اطمینان داشته باشیم با کمک نیروی جادویی خویش (ضمیرناخوداگاه)به هر انچه میخواهیم میرسیم.
این اولین تمرین برای رسیدن به زندگی رویایی میباشد:
مثبت اندیشیدن و نگران نبودن
باید دقت نمود که این امر مستلزم تمرین و مراقبت همیشگی میباشد که در ادامه این سلسه بحثها به چگونگی این تمرینها و استفاده ازتصاویر ذهنی برای سریعتر رسیدن به هر انچه میخواهیم ( زندگی رویایی )و زندگی نامه افراد موفق که با استفاده از این تکنیکها زندگیشان را از بدترین حالت به شاهکار هنری تبدیل کردند اشاره خواهیم کرد.
 در مطلب قبلی از اهمیت مثبت اندیشی و اثرات ان در زندگیمان نوشتیم و گفتیم برای اینکه از شر نگرانیها و افکارمنفی نجات یابیم و نگرش مثبت به تمام زوایای زندگیمان داشته باشیم احتیاج به مراقبت و تمرین داردو ثمره این تمرینات در گفتار و رفتارمان تجلی میکندوبازتاب ان در زندگیمان رخ می نمایاندوما مانند اهن ربایی می شویم که فقط اتفاقات مثبت را به طرف خود جذب می کنیم.

     حال باید توجه کنیم که بدون داشتن ایمان و اطمینان به اینده خوب و رویایی و تصویر ذهنی ان مثبت اندیشی و نداشتن نگرانی ممکن نخواهد بودو مثبت اندیشی و ایمان لازم و ملزوم همدیگر هستند.برای رسیدن به این ایمان باید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کرد و در این بین رابطه معنوی خود را با خدای مهربان قویتر کنیم:


 


     هم اکنون عشق الهی هر گونه اوضاع و شرایط نا درست را در ذهن و تن و امورم نیست


 


     و نابود می کند. عشق الهی قدرتمندترین عنصر عالم است و هر چه را که از جنس خود


 


      نباشد از بین می برد.


 


     و سپس جمله تاکیدی مثبت خود را بگویید مانند: امروز بهترین روز من است وبرایم پر از فرصتهای عالی میباشد و یا نظایر این جملات که مطابق با خواسته مان باشد.باید توجه شود این جملات را با صدای بلند و ازاعماق وجودمان چند بار تکرار کنیم تا ضمیر ناخوداگاهمان انها را دریافت کند و معجزه بیافریند


        بهترین زمان برای انجام این تمرین قبل از خواب و پس از بیداری می باشد.             


     حال اگر این جملات تاکیدی همراه با تصاویر ذهنی عمیق و پر احساس باشد قدرت ان صد چندان میشود چون ضمیر ناخوداگاه ما شدیدا به تصویر ذهنی و احساسات حساس میباشد و سریعا در مقابل ان جواب می دهد و این جواب یعنی رخ دادن معجزه و رسیدن به خواسته مان (هر چند ناممکن)


     در کتاب قدرت فکر(جوزف مورفی) در این مورد و نتایج حاصل از ان داستانهای واقعی بیان شده که در بحثهای بعدی به انها اشاره خواهیم کردو نیز در بحث بعدی در مورد چگونگی تصاویر ذهنی خواهیم نوشت.


در مطالب پیشین گفتیم ضمیر ناخوداگاه  قدرت شگفت درونی ماست که اگر زبان ارتباط با انرا بدانیم معجزات را در زندگیمان شاهد خواهیم بود و رویاهایمان به حقیقت خواهد پیوست.


       یکی از این راههای ارتباط با قدرت درونیمان استفاده از افعال مثبت و ایمان است و مراقبت از اینکه هیچگاه وهیچگاه وهیچگاه از افعال منفی استفاده نکنیم.در کنار مثبت اندیشی داشتن یک تصویر ذهنی از انچه میخواهیم بسیار موثر و پرقدرت میباشد که در این بحث در باره این موضوع خواهیم نوشت


                  یک ضرب المثل چینی می گوید:


                          <<   یک تصویر به هزار کلمه می ارزد >>


تصویرذهنی چیست؟   


       وقتی از خواسته و ارزویی که داریم در ذهنمان یک تصویر سازی پر جزییات داشته باشیم طوری که وقتی به این تصویر و فیلم ذهنیمان نگاه می کنیم غرق شعف و اشتیاق سوزان برای رسیدن به ان شویم ضمیر ناخوداگاه  ما شدیدا تحت تاثیر این هیجان ما قرار میگیرد و سریعا دست به کار میشود و نتیجه را شما باور نخواهید کرد: همان تصویر و فیلم ذهنی شما با کلیه جزییات اتفاق خواهد افتاد   واز ان جالبتر اینکه دیگر خود را اسیر سرنوشت گنگ و نامعلوم( احیانا پراضطراب ) نخواهید یافت بلکه سکان زندگیتان بدستان خود شما خواهد بود .


       برای تاثیرگذاری تصویر ذهنی و نتیجه دهی ان شرایطی نیاز است که به انها فهرست وار اشاره میکنیم (اگر در مورد مطالب ذیل احتیاج به توضیح بیشتری بود در قسمت نظرات اعلام کنید تا در بحثهای بعدی بیشتر صحبت کنیم)


       ۱)  باید دقت نمود که این تصویر و یا فیلم ذهنی کاملا پرجزییات و پررنگ  باشد تا شما با مرور کردن ان غرق لذت شوید.


       ۲) این تصویر را بارها و بارها ( شب و روز )در ذهنتان مرور کنید تا این تصویر جزیی از زندگی تان شود و  به اتفاق افتادن ان کاملا ایمان و اطمینان  داشته باشیدو در این بین از کلمات تاکیدی  مثبت حتما استفاده کنید.


       ۳) زمان دور برای رسیدن به این تصویر برای خود قایل نشویدو خود را در استانه رسیدن به ان ویا از ان مهمتر درون ان احساس کنید تا نتیجه بسیار سریع دهد (اگر لازمه رسیدن به  هدف و خواسته مان اینده دورتری بود ان هدف را به بخشهای کوچکتری تقسیم کنیدو پله به  پله جلو روید و زمان دور را حذف کنید.)


       ۴)برای مرور کردن این تصویر حالت ریلکشن( بودن در وضعیت بدنی راحت و تنفس عمیق) را به خود بگیرید.


       بهترین زمان برای انجام این تمرین قبل و بعد از خواب میباشد و در


طبیعت قبل از طلوع و غروب افتاب بسیار مناسب میباشد.


       **   دقت شود استمرار و تکرار این تمرین نتیجه سریع میدهد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

       نظرات
چهارشنبه 28 فروردین 1392
نوید تجدد
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:14 ب.ظ
This is my first time pay a visit at here and i am truly happy to read all at one place.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر